en yeni oyunlar kral koyun
Yepyeni Oyun Oynama Siteniz Kral KOyun Oyunlar Kralsınız
Hoşgeldin Kral Koyuncu, Oyun Sitemizde 23 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 581 yorum yaptılar.
Anasayfa Macera Oyunları

300 Spartalı Savaşı Oyunu

Oyun Açıklaması;

Kralkoyun.com adresinde 300 Spartalı savaş oyunumuz yüklendikten sonra ana menüde gözüken PLAY seçeneğine tıklayın. Sizden yapmanızı istediğimiz hazine sandığına saldırı yapan düşman askerleri spartalı askerlerin yardımıyla geri püskürtmek. FARE yardımı ile sol alt tarafda gözüken okçu ve kılıç ustası birliklerini doğru konuma yerleştirin. Saldırı yapılan bölgeyi doğru takip edin ve askerleri alana sürün. Süre dolana kadar hazineyi en iyi şekilde savun ve bir sonraki daha zorlu seviyelere geçmeye hak kazan. Kral koyun başarılar diler.

Benzer Oyun Etiketleri : , , , ,

Oyunmuza Puan Verin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Almamış ?)
Loading...

Oyun Hakkında İlk Yorumu Siz Yapın

Kralkoyun.com adresinde Online oyunlar arasından sizler için seçtiğimiz en eğlenceli ve en güzel oyunları sizlere sunmaktan büyük bir zevk duyuyoruz. Sunduğumuz oyunlar arasında bir çok kategori bulunmakta, bazı alışılmış oyun sitelerinin dışında bir çizgi oluşturarak alışılmışın dışında seçkin oyunlarla siz oyun severlere eğlenceli zaman geçirmek için durmadan

oyun

yüklemeye devam ediyoruz. En güzel ve en

kral

oyunlar sayesinde günden güne bu alanda eski bir geleceğimiz olmasından da kaynaklı olarak ilginiz, bizleri daha fazla güzel oyunları sizlerle buluşturmak için tetikliyor.
click tracking